Пусковий пристрій (бустер) для авто Baseus Super Energy Series 4-in-1 Car Jump Starter 600A (C00245902111-00) black
- Немає в наявності
- Код: C00245902111-00










-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 21:00 Вівторок 09:00 - 21:00 Середа 09:00 - 21:00 Четвер 09:00 - 21:00 Пʼятниця 09:00 - 21:00 Субота 09:00 - 21:00 Неділя 09:00 - 21:00 * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (99) 707-62-61МенеджерМенеджерТополя-2, Дніпро, Україна@Baseusinua
Універсальний зарядний пристрій!
Основні характеристики:
- Матеріал: ABS-пластик
- Акумулятор: Літій-полімерний
- Ємність акумулятора: 1500мАг
- Номінальна вихідна ємність: 3700мАг
- Потужність: 45W
- Type-C Вхід: 5V/2.4А
- USB-A Вихід: 5V/2.4А
- Автоматична зупинка при повному накачуванні
- Робоча температура: до 35 °C
Надійність
Цей пусковий пристрій швидко відновить роботу автомобіля навіть при розряді акумулятора. Завдяки високоякісній батареї з великим струмом розряду, він забезпечує стабільну роботу в будь-яких умовах.
Універсальний зарядний пристрій
Пусковий пристрій також оснащений портами для зарядки різних гаджетів: смартфонів, планшетів або ноутбуків. Завдяки USB і Type-C виходам, можна отримати швидку та стабільну зарядку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пусковий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Час зарядки акумулятора | 0 годин |
| Напруга зарядки | 5 В |
| Струм заряду | 3 А |
| Ємність акумулятору | 0 А. г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 0.55 кг |

